Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
СРЕДБА СО КОНЦЕСИОНЕРИТЕ НА ПЛАЖИТЕ
Untitled Document

Во големата сала на општина Охрид, утре (17.05.2018 г.), со почеток во 14 часот ќе се одржи средба со концесионерите на плажите. На средбата ќе се разговара за текот на постапките околу концесионирањето на плажите во пресрет на годинашнава главна туристичка сезона.

 

Прочитано:  1416  пати
Објавено на: 16.05.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©