Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ДОНИРАНА ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ
Untitled Document

Општина Охрид и  Здружението за еднаква застапеност на лица со посебни потреби „СОС БАЛКАН МЕДИА“, обезбедија и донираа печка на пелети. Донацијата е дел од акцијата „Топол дом“ што ја спроведува Охридското здружението за еднаква застапеност на лица со посебни потреби „СОС БАЛКАН МЕДИА“.

Прочитано:  255  пати
Објавено на: 08.12.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©