Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ЦВЕЌЕ ЗА ПЕНЗИОНЕРКИТЕ
Untitled Document

Градоначалникот Јован Стојаноски, по повод 8-ми Март, Меѓународниот ден на жената, на пензионерките од Охрид, им поклони цвеќе, при тоа посакувајќи им добро здравје и порача дека секој ден треба да биде ден на жената. 

Прочитано:  1402  пати
Објавено на: 08.03.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©