Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
РАСПОРЕД ЗА СОБИРИ НА ГРАЃАНИ ВО МЕСНИ ЗАЕДНИЦИ 2018
Untitled Document

За повеќе информации кликнете на соодветниот линк (pdf doc.)

Прочитано:  1549  пати
Објавено на: 16.02.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©