Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ОД 29.06.2015 год. КОМУНАЛНИОТ ОТПАД ЌЕ СЕ ПОДИГА ОД 06:00 ЧАСОТ
Untitled Document

Ј.П.„Охридски Комуналец„-Охрид ги известува корисниците на своите услуги – физички и правни субјекти, дека во периодот 29.06.2015 год. до 31.08.2015 год. комуналниот отпад ќе се подига од 06.00 часот наутро.

Повеќе...

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1315  пати
Објавено на: 22.06.15
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©