Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ДЕБАТА ЗА ИЗДАВАЊЕ ПОД КОНЦЕСИЈА НА ОХРИДСКИТЕ ПЛАЖИ
Untitled Document

Општина Охрид ги повикува сите заинтересирани лица  на 15-ти март (четврток),  да учествуваат на јавната дебата  по повод издавање под концесија на плажите долж охридското крајбрежје.

Срдбата е закажана во големата сала на Општина Охрид со почеток во 10 часот.

Прочитано:  1432  пати
Објавено на: 13.03.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©