Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ВЕЧЕРВА СОБИР НА ГРАЃАНИ ОД УЗ “15 КОРПУС“
Untitled Document

 Се известуваат граѓаните жители на Урбаната  заедница 15 - “15 Корпус“ дека денес  05.03.2015 година( Четврток) со почеток во 19,00 часот ќе се одржи Собир на граѓани, жители на Урбаната заедница 15 “15 Корпус“ за избор на членови на Совет на Урбана заедница.

Собирот на граѓани е свикан од страна на Градоначалникот и објавен на ден 16.02.2015 година.

Собирот ќе се одржи во просториите на општина Охрид сала 1.

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1318  пати
Објавено на: 05.03.15
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©