Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ПОЗНАТИ КОРИСНИЦИТЕ НА СУБВЕНЦИИ ЗА КОМУНАЛНИ ТРОШОЦИ
Untitled Document

Општина Охрид по распишаниот оглас за субвенционирање на комунални трошоци за комунални трошоци, донесе одлука кои од подносителите ги исполнуваат условите за користење на субвенции пропишани во објавата на Јавниот оглас. Корисниците на субвенциите се следни:

 

Прочитано:  1541  пати
Објавено на: 22.03.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©