Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ПОЗНАТИ КОРИСНИЦИТЕ НА СУБВЕНЦИИ ЗА КОМУНАЛНИ ТРОШОЦИ
Untitled Document

По распишаниот оглас за субвенционирање на трошоци за комунални услуги, општина Охрид донесе одлука кои поднесители ги исполнуваат условите за користење на субвенции пропишани во објавениот Јавен оглас. Корисници на субвенции се следните:

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1374  пати
Објавено на: 30.01.17
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©