Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
БЕЛГИСКИ ИНВЕСТИТОРИ ВО ПОСЕТА НА ОПШТИНА ОХРИД
Untitled Document

Претседателот на Советот на Општина Охрид Гордана Коњановска, денеска имаше работна  средба со претставници на реномирана компанија од Белгија. На средбата беа презентирани можностите на Охрид за инвестирање, особено во резиденцијалниот туризам.

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1368  пати
Објавено на: 29.03.17
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©