Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ГРАДОНАЧАНИКОТ СТОЈАНОСКИ ГОСТИН ВО РТС
Untitled Document

Како дел од настапувањето на саемот за туризам што се одвива во Белград, градоначалникот Јован Стојаноски беше гостин во утринската емисија на РТС - „Жикина Шареница“ во која се говореше за овогодишната туристичка понуда на Охрид.

Прочитано:  1345  пати
Објавено на: 24.02.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©