Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
АСФАЛТИРАЊЕ ВО РАЧА
Untitled Document

Во текот на вчерашниот ден, се вршеше асфалтирање на неколку помали улички во населба Рача.

Вкупната должина на асфалтираната површина изнесува 360 метри.

Прочитано:  171  пати
Објавено на: 06.12.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©