Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ОБИЕНИ ЈАВНИТЕ ТОАЛЕТИ КАЈ ГОРНА ПОРТА
Untitled Document

На деструктивното однесување и оштетување на инфраструктурните добра кои треба да им служат на сите граѓани никогаш крај. Синоќа се обиени автоматите за влез во двата јавни тоалети кои се поставени во стариот дел од градот кај Горна Порта.

Повеќе...

Прочитано:  197  пати
Објавено на: 17.09.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©