Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
СЕ УРЕДУВААТ ГРАДСКИТЕ ГРОБИШТА
Untitled Document

Во пресрет на Велигденските празници ЈП „Градски Гробишта“ темелно го уредува просторот во градските гробишта. Тоа е практика која започна да се применува со доаѓањето на новото раководство.

СЕГА

ПРЕТХОДНО

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1329  пати
Објавено на: 28.04.16
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©