Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Untitled Document

Ве известуваме  дека 40-тата седница и продолжението на 39-тата седница на Советот на општина Охрид закажани за ден 11.05.2015 година (понеделник) со почеток во 11,00 часот,
се презакажуваат  за ден 12.05.2015 година (вторник) со почеток во 11,30 часот.

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1326  пати
Објавено на: 08.05.15
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©