Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ОТСТРАНЕТИ НЕКОЛКУ ДИВОГРАДБИ
Untitled Document

Општинскиот инспекторат, деновиве, по доставување на решенија за отстранување на нелегално објекти, интервенираше во два случаи.Остранети се  нелегална доградба и дворна ограда.

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1383  пати
Објавено на: 07.07.17
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©