Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ОБЈАВЕНИ КОНЕЧНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ
Untitled Document

Општинската изборна комисија Охрид ги објави конечните резултати од локалните избори 2017 година за градоначалник и членови на Совет.

Конечните резултати можете да ги погледнете тука... (pdf)

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1476  пати
Објавено на: 19.10.17
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©