Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ЧИСТЕЊЕ НА ПЛАЖАТА „ГРАШНИЦА“
Untitled Document

Денес екипите на Ј.П.„Охридски Комуналец„ спроведоа акција за чистење на крајбрежниот појас во месноста Грашница, на потегот од вливот на река Грашница до Калето.

Повеќе...

Прочитано:  1394  пати
Објавено на: 23.03.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©