Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ДЕНЕС ОСНОВАЧКО СОБРАНИЕ НА ФК „ОХРИД“
Untitled Document

Денес (06.08.2018), во мала сала на општина Охрид ќе се одржи основачко собрани на ФК „Охрид“. За таа цел се повикуваат сите заинтересирани лица, спортски работници и поранешни фудбалери да земат учество.

Почетокот на основачкото собрание е закажан за во 19 часот.

Прочитано:  370  пати
Објавено на: 06.08.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©