Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ТЕРЕНОТ НА ВЕШТАЧКА ТРЕВА РЕКРЕАТИВНО ЌЕ СЕ ИЗДАВА
Untitled Document

Поради големиот интерес на граѓаните за користење на најсовременото игралиште на вештачка трева, ЈП „Билјанини извори“ ги информира заинтересираните дека од ден 11.05.2015 (понеделник) ќе започне со рекреативно издавање на фудбалското игралиште со вештачка трева. За дополнителни информации и за резервација на термин за користење, ЈП „Билјанини извори“ ги упатува сите заинтересирани да се информираат на следниот контакт телефон : 071/233 – 005.

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1319  пати
Објавено на: 08.05.15
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©