Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
СЕ РАСЧИСТУВА КЕЈОТ И СЕ ОДРЖУВААТ ТРЕВНИТЕ ПОВРШИНИ
Untitled Document

Вчерашното невреме проследено со интензивни локални врнежи и силниот ветер од јужен правец повторно натрупа огромни количини отпад на градскиот кеј и пристаништето.

Повеќе...

Прочитано:  1413  пати
Објавено на: 16.05.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©