Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ПОЗНАТИ ДОБИТНИЦИТЕ НА УЧЕНИЧКИТЕ И СТУДЕНТСКИ СТИПЕНДИИ
Untitled Document

Познати добитниците на стипендии на конкурсот за стипендирање на редовни студенти и на талентирани ученици од основните и средните училишта на територија на општина Охрид, кој го распиша градоначалникот Никола Бакрачески.

Приговор против одлуката може да се поднесе во рок од пет работни дена, од денот на објавувањето за извршениот избор.

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1412  пати
Објавено на: 23.12.16
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©