Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
СРЕДБА НА ОХРИДСКИТЕ СО СОВЕТНИЦИТЕ ОД ОПШТИНА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
Untitled Document

Претставници на Советите на општините Охрид и Ѓорче Петров, денеска имаа протоколарна средба. На средбата се разговараше за искуствата од досегашната работа и за актуелните состојби поврзани со функционирањето на локалните самоуправи.

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1376  пати
Објавено на: 21.04.17
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©