Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
ВО ПОНЕДЕЛНИК ОСНОВАЧКО СОБРАНИ НА ФК „ОХРИД“
Untitled Document

Во понеделник (06.08.2018), во мала сала на општина Охрид ќе се одржи основачко собрани на ФК „Охрид“. За таа цел се повикуваат сите заинтересирани лица, спортски работници и поранешни фудбалери да земат учество.

Почетокот на основачкото собрание е закажан за во 19 часот.

Прочитано:  407  пати
Објавено на: 31.07.18
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©