Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
АКТИВНОСТИ НА ЈП „ОХРИДСКИ КОМУНАЛЕЦ“
Untitled Document

Во изминативе неколку дена екипите на “Ј.П. Охридски Комуналец” беа ангажирани  со косење на трева и чистење на улиците и тротоарите од зараснатите трње на неколку локации.

Повеќе...

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1358  пати
Објавено на: 19.07.16
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©