Ohrid - City of UNESCO

Линкови

Почеток :: Останати вести
СРЕДБА СО ЖИТЕЛИТЕ НА УЗ 4 „ВОСКА“
Untitled Document

Денеска 18.03.2015 година, со почеток во 19,00 часот во големата сала во Општина Охрид   ќе се одржи Собир на граѓани, со жителите на Урбана заедница 4 “Воска“.

На средбата ќе се  избираат   членови на Советот на Урбаната заедница.

Извор: www.ohrid.gov.mk

Прочитано:  1274  пати
Објавено на: 18.03.15
 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©